Select Page

+420 800 666 655

 

O nás  

Lendu úvěr 5D je společný produkt společností ACEMA Credit Czech a.s. a BONDSTER Marketplace s.r.o. Jedná se o unikátní rychlé financování potřeb podnikatelů a živnostníků, kterým půjčují investoři z řad podnikatelů. Lendu 5D úvěr je posuzován rychle a poskytován zcela bez zajištění. Pro získání není potřeba ručit movitým, nebo nemovitým majetkem.

ACEMA Credit Czech je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů úvěrů na českém trhu již 19 let. V roce 2018 získala licenci na poskytování spotřebitelských úvěrů od ČNB a zařadila se tak mezi špičkové poskytovatele nebankovních úvěrů, co se týče důvěryhodnosti a kvality poskytovaných služeb. ACEMA dále poskytuje rychlé, 4D zajištěné úvěry pro fyzické osoby, živnostníky a podnikatele na území České republiky.

Bondster je českou FinTechovou společností, která zprostředkovává investice do půjček. Bondster propojuje investory z řad široké veřejnosti s důvěryhodnými poskytovateli půjček. Otevírá tak nové možnosti pro investory, kteří mohou díky Bondster vydělávat nadstandardní výnosy až 13 % ročně.

Rychlé a snadné vyplnění žádosti online. Ihned Vás budeme kontaktovat.

Shválení vaší žádosti již do 48 hodin. Vaši půjčku bude posuzovat a profinancuje ACEMA, významný poskytovatel nebankovních půjček. Díky tomu získáte peníze rychle na účet.

Vaše půjčka bude vystavena na trhu investic Bondster. Díky proinvestování úvěru soukromými investory dojde ke snížení finanční náročnosti u vašeho úvěru.

P2P investování či financování (peer-to-peer) je moderní a inovativní koncept, který navzájem propojuje žadatele o úvěr s lidmi, kteří naopak pro své peníze hledají vhodné zhodnocení formou výnosných investic. Celý proces půjčování peněžních prostředků či jejich investování se tedy obejde bez tradičních finančních prostředníků, jakými jsou banky. Proto také bývají P2P půjčky mnohdy levnější a dostupnější než klasické bankovní úvěry. O veškerou správu finančních operací, a s ní spojenou administrativu, se stará zprostředkovatel úvěru.

Vše vyřídíte online – veškerá komunikace probíhá pomoci e-mailu, příp. telefonu. Není tedy třeba žádost o úvěr podávat fyzicky na místě.

Individuální přístup – každá žádost o úvěr je posuzována individuálně na základě podkladů poskytnutých žadatelem i z výsledného prověřování bonity a platební schopnosti  v různých veřejných i interních systémech.

Variabilnost – žadatel může použít úvěr na financování zásob, pohledávek,  pracovního kapitálu, investice do firmy či zlepšení cash flow.

Zavolejte mi